KONST / Litografier / Färglitografi 11709176
nr 1170 9176
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 222/280, motivet: 30x40
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:56:43
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
19 mar
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg